Dlaczego kupować właśnie u nas?

Dlaczego kupować właśnie u nas?

 

Wszystkie puzzle mamy fizycznie dostępne na stanie magazynu.

Wszystkie puzzle oferowane w sklepie internetowym mamy rzeczywiście na magazynie. Jeżeli któryś z produktów jest czasowo niedostępny, automatycznie przestaje się ukazywać na stronach sklepu, dlatego nie ma możliwości, aby zamówili Państwo produkt, którego nie mamy w magazynie.

 

Wielki wybór puzzli

Dysponujemy jedną z najbogatszych ofert puzzli w całej Polsce. U nas możecie Państwo wybierać pośród ponad 3000 puzzli od 23 producentów a naszą ofertę stale rozszerzamy. Staramy się wyszukiwać dla Państwa i takie rodzaje puzzli, które nie są w Polsce ogólniedostępne.  Wszystkie puzzle są dostępne na stanie magazynu i są wysyłane od razu po otrzymaniu zamówienia bądź przelewu.

 

Szybka wysyłka

Paczki wysyłamy z naszego magazynu do 6 dni roboczych od przyjęcia zamówienia. Zamówienia z wybraną formą płatności z góry na konto wysyłamy po otrzymaniu przelewu.

 

Niskie ceny puzzli

Staramy się, aby ceny naszych puzzli były możliwie jak najniższe i najkorzystniejsze dla Państwa. Wszystkie ceny produktów i koszty trasportu zawierają 21% czeskiego podatku VAT. Jeśli Kupujący jest płatnikiem VAT w Polsce a zakup jest przeznaczony na działalność gospodarczą konieczne jest, by Kupującym powiadomił nas o tym przy skadaniu zamówienia wraz z podaniem numeru VAT. W tym przypadku zostanie wystawiona faktura z umieszczoną informacją o 0% VAT.

 

Niskie ceny wysyłki

Aby zapewnić Państwu jak najkorzystniejsze zakupy opłata za wysyłkę z płatnością przy odbiorze to tylko 23 zł a przy bezgotówkowych płatnościach z góry tylko 19 zł. Dodatkowo jeżeli całkowita wartość zamówienia przekroczy 220 zł nie ponoszą już Państwo kosztów wysyłki.

 

Puzzle są zawsze wysyłane w twardych kartonowych opakowaniach

Wszystkie wysyłane przez nas puzzle pakujemy do specialnych tekturowych kartonów, aby jak najlepiej je zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Te specialne przygotowanie puzzli do wysyłki jest całkowiecie za darmo.

 

Informacje o puzzlach

Przy każdym produkcie znajdą Państwo wszelkie informacje, czyli ilość elementów,  rozmiar złożonego obrazka, rozmiar i wagę opakowania, w przypadku puzzli dla dzieci rekomendowany wiek itp. Doskonale znamy oferowane przez nas produkty, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

Nieustale rozszerzamy gamę naszego asortymentu

Puzzle nas po prostu bawią i dlatego staramy się ciągle wynajdywać nowe i nowe motywy, rozpoczynamy współpracę z nowymi producentami i możliwie jak najszybciej wprowadzamy do oferty nowości.

 

Promocje i wyprzedaże

Regularnie na stronach naszego internetowego sklepu pojawiają się informacje o specialnych promocjach oraz wyprzedażach, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość zdobyć swoje ulubione puzzle po aktrakcyjnych cenach. Wystarczy tylko śledzić aktualne informacje na naszych stronach.

 

Reklamacje

W przypadku, że w orginalnie zapakowanym pudełku puzzli będzie brakowało elementu, prosimy bez wahania skontaktować się z nami drogą mailową: kontakt@i-puzzle.pl. W mailu prosimy o wpisanie numeru faktury, nazwy i kodu puzzli, w których brakuje elementu a my sytuację rozwiążemy, w jak najkorzystniejszy dla Państwa sposób.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK   Więcej informacji.